Mowa ciała Allan i Barbara Pease

„Mowa ciała” Allana i Barbary Pease to rewelacyjna książka, po przeczytaniu której zawsze już będziesz patrzył na ludzi w inny sposób.

Ta lektura to kopalnia wiedzy na temat mowy ciała i zachowań ludzkich, którą po prostu trzeba mieć w swojej biblioteczce.

Większość osób nie zdaje sobie nawet sprawy, że 80% informacji o ludziach czerpiemy nie z ich słów, ale z zachowań i gestów, gdyż to one zdradzają nasze prawdziwe intencje i nastawienie. Natomiast po przeczytaniu tej pozycji będziesz potrafił świadomie zaobserwować, wyłapać i bezbłędnie zinterpretować większość zachowań i gestów osób znajdujących się w Twoim otoczeniu.

Z książki dowiesz się jak odczytywać mowę ciała innych ludzi zarówno w kontaktach biznesowych, towarzyskich, jak i prywatnych. Wachlarz informacji zawartych w lekturze „Mowa ciała” Allana i Barbary Pease jest bardzo obszerny. Dowiesz się między innymi o czym informują poszczególne ułożenia dłoni, rąk i nóg, co można wyczytać z uścisku dłoni, o magii uśmiechu, o odzwierciedlaniu zachowań innych ludzi oraz o znaczeniu poszczególnych gestów rąk, dłoni, kciuków, tułowia, nóg, stóp, oczu a nawet źrenic. Przeczytasz również o tym, jak ważne jest uszanowanie przestrzeni osobistej drugiej osoby oraz jak rozszyfrowywać gesty innych ludzi aby wiedzieć, które z nich wyrażają wątpliwości, a które pozytywne nastawienie, niechęć czy fałsz. Znajdziesz również niezbędne informacje o różnicach kulturowych w zachowaniu ludzi różnych narodowości oraz o ich mowie ciała.

Autorzy – Allan i Barbara Pease – są światowej sławy ekspertami w dziedzinie stosunków międzyludzkich i mowy ciała.

Przeczytaj i naucz się bezbłędnie interpretować zachowania i gesty otaczających Cię ludzi Allan i Barbara Pease „Mowa ciała”.

Artykuły powiązane: