Zanim rzucisz pracę Robert Kiyosaki

Książka „Zanim rzucisz pracę” Roberta T. Kiyosaki wywróci Twoje dotychczasowe myślenie na temat szeroko pojętej pracy do góry nogami.

Po przeczytaniu tej pozycji zupełnie inaczej spojrzysz na świat pracowników i przedsiębiorców, na cały system edukacji szkolnej oraz na wszczepiane nam od młodzieńczych lat wartości.

Autor w bardzo przejrzysty sposób omawia różnice w sposobie myślenia, w podejściu do pieniędzy, oszczędzania, inwestowania oraz ponoszenia ryzyka, jakie występują pomiędzy pracownikami a pracodawcami.

Lekturę tą powinien przeczytać każdy bez wyjątku, a przede wszystkim osoby planujące rzucić pracę na etacie i otworzyć własną firmę. Robert T. Kiyosaki opowiada w niej o swoich sukcesach, ale co ważniejsze również o porażkach i wnioskach jakie z nich wyciągnął.

Autor bardzo dokładnie omawia na co należy zwrócić uwagę otwierając i rozwijając firmę, o czym nie wolno zapomnieć oraz szczegółowo przedstawia finansowy Trójkąt B-I, bez którego poprawnego funkcjonowania żaden biznes nie będzie działał jak należy. Uświadamia też, że porażki są wpisane w funkcjonowanie każdej firmy i nikogo nie ominą, dlatego nie należy się ich bać, a jedynie wyciągać z nich wnioski, uczyć się na błędach i dążyć dalej do osiągania swoich celów.

Książka Roberta T. Kiyosaki „Zanim rzucisz pracę. Jak stworzyć biznes wart wiele milionów. 10 praktycznych lekcji, które powinien znać każdy przedsiębiorca.” to po prostu genialna lekcja przedsiębiorczości.

Autor – Robert T. Kiyosaki – jest inwestorem, przedsiębiorcą oraz nauczycielem.

Przeczytaj i szybciej stań się odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą Robert T. Kiyosaki „Zanim rzucisz pracę”.