Zmień myślenie a zmienisz swoje życie Brian Tracy

Książka „Zmień myślenie a zmienisz swoje życie” Briana Tracy uświadomi Ci, że tylko i wyłącznie Ty masz wpływ na własne życie oraz że to tylko Ty i Twoje myśli mogą nim kierować.

W lekturze znajdziesz mnóstwo wskazówek, jak skutecznie, w pełni i świadomie kierować swoimi myślami a zarazem czynami, aby Twoje życie potoczyło się tak, jak tego chcesz oraz aby móc zrealizować swoje cele i spełnić wszystkie marzenia.

Brian Tracy przekonuje, że jeżeli tylko włożysz trochę pracy w pokierowanie swoimi myślami, na pewno staniesz się pozytywnie nastawioną do życia osobą, wiecznym optymistą i szczęściarzem, którego życie układa się dokładnie tak, jak tego zapragniesz. Koniecznie wykorzystaj jego porady, żeby sięgnąć po swoje niezmierzone wewnętrzne zasoby i zamienić w rzeczywistość marzenia o idealnym życiu.

Z książki dowiesz się przede wszystkim, jak zmiana Twojego myślenia wpłynie na zmianę Twojego życia. Autor tłumaczy, jak zaprogramować swoje myśli, abyś miał zawsze pozytywne nastawienie i wyjaśnia dlaczego to takie ważne. Dowiesz się też, jak wykreować swoją przyszłość, stworzyć listę marzeń oraz wyznaczać sobie wielkie cele. Poznasz wiele nawyków ludzi sukcesu oraz dowiesz się, jak ważny jest ciągły rozwój osobisty i praca nad sobą. Przeczytasz również o tym, jak kontrolować swoje życie, abyś to Ty nim kierował, a nie inni oraz jak cieszyć się życiem każdego dnia.

Autor – Brian Tracy – jest profesjonalnym mówcą oraz prezesem i dyrektorem generalnym Brian Tracy International.

Przeczytaj i dowiedz się jak uwolnić swój pełny potencjał i osiągnąć sukces Brian Tracy „Zmień myślenie, a zmienisz swoje życie”.